Kullanım Şartları

+ Satın aldığınız tüm hesaplar ucuzminecraft.com güvencesi altındadır. Yaşadığınız tüm sıkıntıları bizlere çekinmeden aktarabilirsiniz. 7/24 online destek iletişim mevcuttur.
+ Maestro kartlarda mobil ödeme fiyatları geçerlidir.
+ Amacımız sektöre bodoslama girip, satış yapıp kar yapmak değil. Müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Fiyatlarımız da bu yüzden düşük. Zamanla değişebilir.
+ Hesapları satın aldıktan sonra değişiklik yaptıysanız, bu noktadan sonra maalesef ki destek veremiyoruz. Satın aldığınız hesapları ilk olarak biz kontrol edip, gönderiyoruz.
+ Satın aldığınız hesapların diğer Minecraft premium'dan farkı yoktur. Sadece bazı özellikleri yetersizdir. Bunlar için de 3 farklı paketimiz mevcut. İstediğinizi satın alabilirsiniz.
+ Değişimi yapılan hesaplar tekrar değiştirilmez. Garanti kapsamında her paket 1 kere değiştirilir.
- Demir Paket, standart bir premiumdur. Hiç bir değişiklik yapamazsınız, sadece verilen bilgilerle oyuna girip oyun oynarsınız. Premium sunuculara girmek için idealdir. Demir paket banlı çıkabilir.
- Altın Paket, Skin ve Nick değişimi yapabiliyorsunuz. Şifre değişikliği ise maalesef yapılmamakta. Bu haliyle bir çok müşterimiz sorunsuz kullanabiliyor.
-Efsane paket dışındakilerde açıklamasında yazanlar değişir. - Elmas Paket, Skin ve Nick değişimi yapabiliyorsunuz. Çalınma koruması var. Şifre değişikliği yapılmamakta. Güvenlik sebebi ile tavsiye etmiyoruz. Şifre değiştirince kilitlenme ihtimali olabilir. Destek verilmez. Tüm paketlerden istediğinizi satın alabilirsiniz.
- Cape Paket, Aktarım yapılabilmesi için Efsane Paket gerekmekte. Aksi takdirde aktarım yapılmaz.
+ Satın alınan hesaplar ile crackli launcher kullanımı ya da crackli sunuculara girilmesi hesabın kilitlenmesine sebep olur. Satın aldıktan sonra Orjinal minecraft hediye edilir, bununla giriş yapmalısınız.
Resource pack için efsane paket satın almalısınız
!! Satın alınan premium hesaplar sunucu banlı olabilir, bu durumda ban süresinin bitimini beklemelisiniz. Sunucu kaynaklı sorunlara yalnızca sunucu sahipleri müdahale edebilmekte, tarafımızca müdahale edilememektedir.Cape yalnızca Zümrüt paket ile gelmektedir.
- 1 PC'den sadece 1 hesaba giriş yapın. IP çakışması gibi problemler yaşamamak ve hesabı kapatmamak adına bu önemlidir.
Shader, texture, modpack için efsane paket ve üzeri paket almalısınız.
Sitemiz dışında hiç bir siteden cape almayın. Hesabınızdaki sorunlarda siz sorumlu olursunuz. Bu konuda hiç bir şekilde destek verilmez.
- Kullanıcılar internet sitesinde satılan herhangi bir ürünü satın aldığında, burada yazılı olarak sunulan Kullanım Şartlarını kabul etmiş sayılır.
- Elmas pakette maile giriş yapılmaz, şifre, mail, güvenlik sorusu değiştirilmez.
- Optifine cape'lerde isim değiştirdiğiniz takdirde cape gider, isim değiştirmemelisiniz..
Tamamen bansız'a en yakın premium isterseniz eğer, en ucuz 69.90 TL'ye Efsane paket olarak satılmaktadır. Bu ve dışında kalan tüm 2. el premiumlar bazı banlı çıkabiliir.
Efsane paket mobil ödeme ile komisyon ödemesi sonrasında teslim edilir. Bu ödeme genelde x2 fiyatlıdır.
Regedit için efsane paket, zümrüt satın almanız gerekmektedir.
- Sunucuların tamamen bansız olmasını istiyorsanız 0 premium satın almalısınız. Bunun dışında bu konuda yardımcı olunamamaktadır.
- Format atmadan önce log kaydı taşıması yapmalısınız. Aksi halde, premiuma başka bilgisayardan giriş yapmış gibi algılanır ve hesaba giriş yapılamaz.
- Premiumlar ile aternos ile giriş yapılamaz, Aternos ile giriş yapmak için her şeyi değişen hesap gerekmektedir, Efsane paket satın alabilirsiniz.
- Premium hesapların mail ve şifresi saklanmamaktadır.
- Mojang hesaplarının Microsoft'a geçmesi sonrası, hesap kapanması halinde herhangi bir destek verilmeyecektir. Bu durumda, tüm 2. el hesaplar kapanabilir. Satın alım yapan kişi, burada yazan tüm kuralları kabul ederek satın almış sayılır.

Değişim ve iade

ÖNEMLİ! Şifresi veya belirtilmeyen bilgileri değiştirilen hesapların sorumluluğu satın alan kullanıcılara aittir. Şifresi değiştirilen hesaplar panelimizden düşmektedir.
Verdiğimiz hesap bilgileri yanlış ise, bizimle iletişime geçtiğiniz de yenisi verilmektedir.
Canlı destek ekibi anında cevap vermektedir. Telefon destek ve mail destek süreleri değişebilir. Destek almak için sipariş numaranızı saklamanız gerekebilir. Mail atılan veya mail destek ekibinin cevaplanması beklendiğinde en geç 72 saat içerisinde bilgi verilir. Eğer hesabınızda sonradan oluşan bir sorun var ise değişim veya iade yapılmamaktadır.
Tüm kullanıcılar, satış yapılırken giriş onayı alındıktan sonra, bu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır. Kurallar gereği Dijital ortamda satılan oyun lisanslarının iadesi yapılmamaktadır.
Java Edition, java edition 'da geçerlidir.

Satış Sonrası için [email protected]