Kullanım Şartları

+ Satın aldığınız tüm hesaplar ucuzminecraft.com güvencesi altındadır. Yaşadığınız tüm sıkıntıları bizlere çekinmeden aktarabilirsiniz. 7/24 online destek iletişim mevcuttur.
+ Maestro kartlarda mobil ödeme fiyatları geçerlidir.
+ Amacımız sektöre bodoslama girip, satış yapıp kar yapmak değil. Müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Fiyatlarımız da bu yüzden düşük. Zamanla değişebilir.
+ Hesapları satın aldıktan sonra değişiklik yaptıysanız, bu noktadan sonra maalesef ki destek veremiyoruz. Satın aldığınız hesapları ilk olarak biz kontrol edip, gönderiyoruz.
+ Satın aldığınız hesapların diğer Minecraft premium'dan farkı yoktur. Sadece bazı özellikleri yetersizdir. Bunlar için de 3 farklı paketimiz mevcut. İstediğinizi satın alabilirsiniz.
+ Değişimi yapılan hesaplar tekrar değiştirilmez. Garanti kapsamında her paket 1 kere değiştirilir.
- Demir Paket, standart bir premiumdur. Hiç bir değişiklik yapamazsınız, sadece verilen bilgilerle oyuna girip oyun oynarsınız. Premium sunuculara girmek için idealdir.
- Altın Paket, Skin ve Nick değişimi yapabiliyorsunuz. Şifre değişikliği ise maalesef yapılmamakta. Bu haliyle bir çok müşterimiz sorunsuz kullanabiliyor.
- Elmas Paket, Skin ve Nick değişimi yapabiliyorsunuz. Çalınma koruması var. Şifre değişikliği yapılmamakta. Güvenlik sebebi ile tavsiye etmiyoruz. Şifre değiştirince kilitlenme ihtimali olabilir. Destek verilmez. Tüm paketlerden istediğinizi satın alabilirsiniz.
- Cape Paket, Aktarım yapılabilmesi için Efsane Paket gerekmekte. Aksi takdirde aktarım yapılmaz.
+ Satın alınan hesaplar ile crackli launcher kullanımı ya da crackli sunuculara girilmesi hesabın kilitlenmesine sebep olur. Satın aldıktan sonra Orjinal minecraft hediye edilir, bununla giriş yapmalısınız.
!! Satın alınan premium hesaplar sunucu banlı olabilir, bu durumda ban süresinin bitimini beklemelisiniz. Sunucu kaynaklı sorunlara yalnızca sunucu sahipleri müdahale edebilmekte, tarafımızca müdahale edilememektedir.Cape yalnızca Zümrüt paket ile gelmektedir.
Sitemiz dışında hiç bir siteden cape almayın. Hesabınızdaki sorunlarda siz sorumlu olursunuz. Bu konuda hiç bir şekilde destek verilmez.
+ Kullanıcılar internet sitesinde satılan herhangi bir ürünü satın aldığında, burada yazılı olarak sunulan Kullanım Şartlarını kabul etmiş sayılır.

Değişim ve iade

ÖNEMLİ! Şifresi veya belirtilmeyen bilgileri değiştirilen hesapların sorumluluğu satın alan kullanıcılara aittir. Şifresi değiştirilen hesaplar panelimizden düşmektedir.
Verdiğimiz hesap bilgileri yanlış ise, bizimle iletişime geçtiğiniz de yenisi verilmektedir.
Canlı destek ekibi anında cevap vermektedir. Telefon destek ve mail destek süreleri değişebilir. Destek almak için sipariş numaranızı saklamanız gerekebilir. Mail atılan veya mail destek ekibinin cevaplanması beklendiğinde en geç 72 saat içerisinde bilgi verilir. Eğer hesabınızda sonradan oluşan bir sorun var ise değişim veya iade yapılmamaktadır.
Tüm kullanıcılar, satış yapılırken giriş onayı alındıktan sonra, bu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır. Kurallar gereği Dijital ortamda satılan oyun lisanslarının iadesi yapılmamaktadır.

Satış Sonrası için satis@ucuzminecraft.com