"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yeni ininal Visa Kart ile Minecraft Premium Satın Al

Minecraft premium satın almak istiyorsanız: Yeni ininal Visa Kart ile Minecraft Premium Satın Al hemen oyuna giriş yap!

Son zamanlarda bir çok kişi tarafından merak edilen konulardan bir tanesi, Yeni ininal kart ve kartın avantajları. Geçtiğimiz günlerde ininal kart tarafından yapılan basın açıklaması ile beraber yeni özellikler tanıtıldı. ininal visa oldu ve artık mastercard logolu ininal kartların yerini, yeni visa logolu ininal kartlar alacağı haberleri verildi.

Yeni ininal visa kart ile nasıl premium satın alınır? Yeni ininal visa ile premium satın almak gibi bir çok soruya cevap vereceğimiz bu yazıda, aynı zamanda dikkat çekmek istediğimiz bir çok konuda var. Öncelikle yeni ininal visa kart ile nasıl minecraft premium satın alınır? gelin hep beraber ona bakalım;

Yeni ininal Visa Kart ile Minecraft Premium Satın Al

Yeni ininal kart ile minecraft premium satın almak isteyenler Müjde! UcuzMinecraft.com, yeni ininal visa kart ile minecraft premium satın almanızı oldukça kolaştırıyor. Son zamanlarda bir çok kullanıcı tarafından, ininal visa kart ile nasıl premium satın alınır? sorusu soruluyordu, hadi gelin nasıl satın alacağımıza bakalım;

  1. Öncelikle ininal visa kart ile premium satın almak için: Minecraft premium <<< linkine tıklayın ve siteden istediğiniz premium’un açıklamasında yer alan ininal / kredi kartı butonuna basın.
  2. Tıkladıktan sonra açılan yerde, satın alacağınız ürünü satın al butonu olacak. İlgili satın al butonuna basıyoruz.
  3. Butona tıkladıktan sonra açılan yerde, İlgili bölümleri dolduruyoruz. Burada önemli olan şey ise, bilgileri eksiksiz yazmaktır. Posta kodunuzu bilmiyor iseniz, 34700 yazabilirsiniz.
  4. Ödemeye geç butonuna bastıktan sonra yapmamız gereken işlemler oldukça basit. Ancak unutmamanız gereken detaylar bulunuyor.
  • Kart numarası: Yeni ininal visa kartın arkasında yer alan 16 haneli rakam. Örnek vermek gerekir ise, şuradaki alan diyebiliriz;
  • Kart üzerindeki isim soyisim: Bu alan çok karıştırılıyor ancak ininal.com üyeliğiniz kimin adına ve soyadıysa onu yazmanız yeterli.
  • Son kullanım tarihi (SKK): Kartın arkasında yer alan, kart numarasının altında yer alan 4 haneli rakamdır, örnek: 12/20 şeklinde olabilir.
  • CVV-CVC-CVV2 (Güvenlik Kodu): Kartın arkasında yer alan 3 haneli rakamdır.

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra çok kolay bir şekilde yeni ininal kartı almış

İlgili boşlukları yazdıktan sonra, kartın kayıtlı olduğu telefon numarasına kod gelecektir, bu kod 3D Secure güvenlik kodudur, kodu girdikten sonra ödeme başarılı diyecektir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir