"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ücretsiz Yeni İninal Visa Kart Nasıl Alınır?

Bu yazımızda sizler için, merak ettiğiniz sorular arasında yer alan Ücretsiz Yeni İninal Visa Kart Nasıl Alınır? sorusunu yanıtlayacağız.

Son zamanlarda yeni ininal visa karta geçiş yapılması sonrasında bir çok kullanıcı ücretsiz ininal visa kart nasıl alınır? sorusunu soruyor. Baktığımız zaman aslında bu sorunun cevabı oldukça basit. İninal’in Visa kart olması sonrasında artık eski kartlar 30 Ağustos 2019 tarihinden itibaren kullanılmayacak.

Bu tarihten önce bakiyelerinizin yeni kart aktarılması için, yeni ininal visa karta geçiş yapmanız gerekecek. Bu işlem ise oldukça basit. Eski ininal karttan, yeni ininal visa karta geçiş yaparsanız eğer, 5 TL bakiye kartınıza hediye olarak yüklenecek. Verilen 5 tl ile beraber, ptt, migros, n11, hepsiburada gibi yerlerden yeni ininal kartı satın alabilirsiniz. Böylelikle yeni ininal visa kart ücretsiz olmuş olacak. Öncelikle yapmanız gereken şeyleri sıralayalım, ardından videolu anlatıma geçelim;

Ücretsiz Yeni İninal Visa Kart Nasıl Alınır?

  1. İninal kartı kullanabilmek için, ininal cüzdan mobil uygulamasını akıllı telefon veya tabletinize indirmeniz gerekiyor. AppStore ya da Google Play’e ininal cüzdan yazarak indirebilirsiniz. UcuzMinecraft.com
  2. İndirdikten sonra ilk defa ininal kart üyeliği açıyorsanız eğer, üye ol butonuna basın, ininal davet kodu: gb758018 yazdıktan sonra, üyeliği açıyoruz.
  3. İlk defa üyelik açmıyorsanız, ininal cüzdan uygulamasına giriş yapın, giriş yaptıktan sonra, yeni ininal karta geçmek ister misiniz? yazan yerde evet diyin. Son olarak açılan yerde, kartınıza toplam 5 TL hediye edilecek.
  4. Verilen 5 TL ile, hepsiburada, n11, gittigidiyor, gibi internet sitelerinden 5 TL’ye ininal visa kart satın alabilirsiniz. Böylelikle hediye olarak verilen 5 TL ile, yeni ininal kartı almış oluyorsunuz ve kart ücretsiz olmuş oluyor.

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra çok kolay bir şekilde yeni ininal kartı almış oluyorsunuz. Böylelikle yeni ininal visa kartınız geldiğinde de, hızlı ve basit bir şekilde minecraft premium sahibi olabilirsiniz. Yeni İninal Visa Kart ile ucuz ve kaliteli premium satın almak için: Minecraft premium << Linke tıklayarak, kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ücretsiz Yeni İninal Visa Kart Nasıl Alınır? – Videolu Anlatım

Yakında eklenecek.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir