"Enter"a basıp içeriğe geçin

ininal Kart ile Minecraft Premium Nasıl Alınır?

Merak edilen konulardan bir tanesi ininal Kart ile Minecraft Premium Nasıl Alınır? sorusuydu. Bu soruya cevap olarak sizlere 3 adımdan nasıl alabileceğinizi gösteren anlatım yaptık.

Son zamanlarda ininal kart kullanıcı sayısının artması sonrasında internet sitemizde ininal kart ile minecraft premium satın almayı aktif hale getirdik. Ancak bir çok kullanıcımız ininal kart ile minecraft premium nasıl satılır merak ediyor. Bizlerde bu yazımızda size ininal kartınızla minecraft premium satın almayı anlatacağız. Yapmamız gereken işlemler oldukça basit ;

ininal Kart ile Minecraft Premium Nasıl Alınır

1. Adım : İnternet sitemizde yer alan paketlerde herhangi birini seçin ve satın al butonuna tıklayın. Bu butonuna tıkladıktan sonra aşağıda şekildeki gibi bir ekran açılacak. Burada kaç tane satın alacağınızı seçin ve butona tıklayın.

Adım 2 : Satın al butonuna tıkladıktan sonra karşımıza aşağıdaki şekilde bilgiler gelecek. Bu bilgiler arasında, İsim, soyisim ve mail adresi yazan yerleri doğru doldurmanız gerekiyor. Adres, Şehir, cep telefonu ve mail bilgilerinizi sallayabilirsiniz. Ödemeye geç butonuna tıklayarak satın alma ekranına gidiyoruz.

3. Adım: Son adım olarak kart bilgilerimizi doğru bir şekilde girmemiz gerekiyor. Burada yer alan bilgiler sırasıyla şu şekildedir: Kart bilgileri, son kullanma tarihi  (kartınızın üzerinde yer alan 12/2020 şeklindeki yer, CVC (kartınızın arkasında yer alan 3 haneli rakam) ve son olarak ininal kartınız kimin adınaysa onun adı). Satın almak için tüm bilgileri doldurduktan sonra peşin ve taksit seçip Şimdi öde diyoruz.

Ödeme tamamlandıktan sonra sipariş numarası verilecek. Bu sipariş numarasını internet sitemizde yer alan Ucuz Minecraft Premium canlı destek ekibine bildirdikten sonra satın aldığınız paket bilgileri destek üzerinden veya mail üzerinden 5 dakika içerisinde teslim edilir.

5 Yorum

  1. Abdullah Abdullah

    Beyler kesinlikle alın, süper lan aylardır oynuyorum

  2. Elif Feyza Zengin Elif Feyza Zengin

    Gerçekten çok güzel bir bilgi paylaşımı olmuş tebrik etmek istedim.

  3. abi altın paket aldım ama inşallah çalınmaz çalınırsa hakkım haram olsun

  4. ÖMER FARUK ÖMER FARUK

    Elmas paket aldım 10 numara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir